KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 12012363

nr 1201 2363

Gravyrer

2 st, boskap, 1800-tal. Motivet: ca 25x33

Kondition: 1 med skadat glas

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 3 september 2018
kl 20:15:37